Fyla Режим Најновите Природни Пурпурна Мушка со Сребро Фацетирани Мушка Заврши Хривнија трговија на Големо Мода Ткаени Заврши Хривнија Жените Хривнија
Ново

Fyla Режим Најновите Природни Пурпурна Мушка со Сребро Фацетирани Мушка Заврши Хривнија трговија на Големо Мода Ткаени Заврши

DEN 216.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Потсетување : Вашето задоволство е наша најголема извршување.Најновата изјава.Брза испорака Внимание За руски Пријатели : 1. Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина, Тоа е вашата чест и одговорност
.Атрактивни. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање.Најдобрите подароци за вашиот љубовник. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Превозот цена : Бесплатен превозот за сите предмети. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 30 дена.Лесно се носат.Бразил & Русија ќе трае подолго време,затоа што сега Ru & Бразил обичаи и пост немаат доволно способност да се справи со тони на пакет кој ќе дојде од Кина секојдневно.Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! превозот : Ние брод на Светот,освен countrys кои Хонг Конг Пост Воздух Пошта не може да се постигне Предмети се испраќаат од Хонг Конг Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 27 бизнис дена. Ние се стремиме да понудиме најдобрите кожа накит дизајн на фер цена. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Стави едноставно, ако сакате партнер кој се грижи за вашиот бизнис, изберете FYLA РЕЖИМ.
Најновите Природни Пурпурна Монистра со Сребро Фацетирани Мушка Заврши Хривнија трговија на Големо Мода Ткаени Заврши Хривнија Жените Хривнија
ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ FYLA НА ВЛАДАТА ? FYLA РЕЖИМ НАКИТ нуди одлична услуга во дизајн, развој, програмирање и маркетинг .семејство.Натпреварот со соодветен облека за различни повод 5. Ние се постојано истражување на нови технологии и да ги препорачувате кога тие смисла., Улица, Град, Регион и држава.Убаво Apperance. Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Со Добар Квалитет. Ние го сакаме она што ние го правиме, некои може да се каже малку премногу, и ние донесе ентузијазам и посветеност на секој проект ние се работи на. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.ние може да не биде во можност да се осигураат дека секоја од трансакции е совршена,но ние апсолутно да гарантира дека сите интерес на клиентите! Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас ,ние бевме оставени да slove! Политика на враќање : Кога ќе примите нашите производи, нашите производи не се задоволни со квалитетот проблем предизвикан од нас, контакт во рок од 3 дена ве молам, ние ќе се врати уплатата да ви безусловно,Ако проблеми предизвикани од експрес компанија,ве молиме да одбие да го потпише и да го прифатат стоки,потоа се јавам локалните изразат компанија и поднесе барање со изразат компанија за прашањето.Ниска Цена.пријател. Производ Imformation : тип на Производ : Multilayers рачно изработени Нараквици Производ стил : Класичен/мода/популарна/Гроздобер/Бохемски Производ за користење : За жени/девојки/подароци/партија/travel/празници/во peacetime Производ Материјал : Кристал Монистра+Кожа на Производот Должина : 32inch-34inch Дијаметар : 4mm/6mm/8мм Производ во Боја : Multicolor Производ Предност : 1.

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FYLA РЕЖИМ
Затворач Тип:
Лесно-кука
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Моден Ткаени Заврши Хривнија
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Моден Ткаени Заврши Хривнија
Функција:
Моден Ткаени Заврши Хривнија
монистра хривнија:
кристал мушка хривнија
КРИСТАЛ ХРИВНИЈА:
индијанци
кабелот хривнија:
деверуша подарок
симпатична хривнија:
Bling Хривнија
кристал кристал хривнија:
супер модел накит
плетенка хривнија:
нараквици за жените 2017
монистра накит:
beaded накит
Жените Хривнија:
девојка хривнија Мода Ткаени Заврши Хривнија
рачно изработени накит:
јазол хривнија
обичај хривнија:
кристал хривнија

Избор на купувачот