Francoise Nielly платно сликарство caudros decoracion ѕид Уметнички слики за дневна соба Палета нож портрет Лице Масло painting27
Ново

Francoise Nielly платно сликарство caudros decoracion ѕид Уметнички слики за дневна соба Палета нож портрет Лице Масло painting27

DEN 3312.00

Во форма достапна за нарачката


Производ Детали : Производ : Улична Уметност, Поп Уметност на платно hight Квалитет Големина (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :
Поп-Арт маслото :

Главните својства

Големина (Инчен):
20x20inch, 24x24inch, 28x28inch, 36x36inch, 32x32inch, 48x48inch
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Стил:
Апстракт
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот