GODKI Ангел Крило Пердув Дизајн Долго Целосна Прст Луксузни Кубни Циркон Жените Свадба Ангажман Партија Сребро Заврши Прстен Накит
Ново

GODKI Ангел Крило Пердув Дизајн Долго Целосна Прст Луксузни Кубни Циркон Жените Свадба Ангажман Партија Сребро Заврши Прстен

DEN 423.00
DEN 464.64

Во форма достапна за нарачката


100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 5 Години
Стил : Високо Квалитетен Моден Накит Прстен
Материјал : Бело Злато Позлатен + 100% ААА чешка SONA Кубни Циркони Дијамант
Облечен Повод : Daliy Носат / Партија / Годишнината / Свадбата
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Себе
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина
100% Бело Злато Позлатен Прстен Свадба За Жените ААА CZ Имитација Дијамант Ангажман Прстен

Главните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Злато, Сребрена, Зелена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
GKR135
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
4mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
GODKI
Материјал:
Кубен Циркони

Избор на купувачот