Страшно Демони Глава Го Проголта Ѕверот Латекс Маска Страшно Чудовиште Гумени Маски Полно Лице Ноќта На Вештерките Пантомимичари Топката Партија Реквизити Возра?
Ново

Страшно Демони Глава Го Проголта Ѕверот Латекс Маска Страшно Чудовиште Гумени Маски Полно Лице Ноќта На Вештерките Пантомимичари

DEN 388.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Хорор Демони Глава Го Проголта Ѕверот Латекс Маска Страшно Чудовиште Гумени Маски Полно Лице Ноќта На Вештерките Пантомимичари Топката Партија Реквизити Возрасни Големина
Опис : Совршен за Маскарада Странките, Подароци, Костимот Партии, Карневал, Божиќ, Велигден, новогодишната ноќ Партија, ноќта на Вештерките, итн. Име на производ : Хорор Демони Глава го Проголта Ѕверот Латекс Маска Материјал : еко-пријателски латекс Големина : Одговара на повеќето возрасни грла Алергија предупредување : 1. Ако сте алергични на латекс, не носат ова. 2. Овој производ е нормално да имаат мирис на латекс , може да се стави тоа на Вентилација место за еден ден . Испорака : Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Гаранција & Одржување : Ние нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Најважно!!! Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Главните својства

Тип:
Партија Маски,Ужас
Покрива Област:
Полно Лице
Повод:
Ноќта на вештерките
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Blackburro
Маска Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
lpk9631

Избор на купувачот