Мини Микро Алуминиум Рака Вежба За Дупчење Со Keyless Чак +10 Пресврт Вежби Битови
Ново

Мини Микро Алуминиум Рака Вежба За Дупчење Со Keyless Чак +10 Пресврт Вежби Битови

DEN 187.00
DEN 225.12

Во форма достапна за нарачката


100% сосема нов и висок квалитет на Вртливата главата pin менгеме на назад со 2 двокреветни крајот реверзибилна collets/chucks направен од челик. Карактеристики голем вртливата хексадецимален главата, го прави лесно да се одржи и да контрола На се врти главата, ја прави оваа алатка корисна за да се користи како рака вежба со пресврт вежби или со славини за темата за сечење. Мулти употреба алатка, со опсег на collets може да се одржи reamers како и шрафцигер глави секој круг месо тело битови Алатка може да се користи за деликатна работа со Накит работа, кога креирање на модели, кои работат на инструменти и поправка на watch и часовникот компоненти. Добро направени алатка и многу корисна алатка за да се
Спецификација : Боја : Сребро менгеме на назад Тело : Направен од Алуминиум чак стегање Капацитет : 0.3-4.2 мм Должина : 120mm Вежба Вклучуваат :
0.6 mm x 2
0.8 mm x 2
1.0 mm x 2
1.5 mm x 2
2.0 mm x 2 Кол : 1 сет (како слика show) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам.
Пакетот вклучува :
1 x Микро Мини РАКА Вежба Алатка 10 x Микро Вежби

Главните својства

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
40755
Материјал:
High Speed Челик
Тип:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво

Избор на купувачот