Dispalang смешно квалитет на жените торба балет девојка деца schoolbags назад пак жените секојдневен daypacks симпатична 16 инчен rucksack
Ново

Dispalang смешно квалитет на жените торба балет девојка деца schoolbags назад пак жените секојдневен daypacks симпатична 16 инчен

DEN 959.00
DEN 1295.52

Во форма достапна за нарачката


Dispalang смешно квалитет на жените торба балет девојка деца schoolbags назад пак жените секојдневен daypacks симпатична 16 инчен rucksack
Спецификите Instroduction
Торба Стил : 16 инчен Голем Капацитет за Јачина на Ранец,Училиште Торба,Traveling Bag
Материјал : Висок Квалитет 600 D Полиестер
Големина(CM) : 28x14x44 CM
Големина(инчен) : 11"х5.5"x17.3"
Печатење : 3 D Ефект Печатење
Страна џеб : Двоен-Страни Џеб за Шише за Вода
Пазарот : Деца,Возрасни,Тинејџери
Пол : Унисекс
6 бои
Почитувани Купувачи :
Ако овие ранци не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите ранци.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел на овој производ подолу.
>>> /
>>>
>>>
Повеќе Производи Вас Нека Го Изберете!

Главните својства

Големина:
44x28x14CM
Бренд Име:
Dispalang
Главен Материјал:
Oxford
Декорација:
Никој,Appliques
Пол:
Жените
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Rayon
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Број На Модел На:
16 инчен ранци
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Моден
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
балет девојка
Техника:
сублимација
meterial:
Полиестер
Тип:
Mochila, Masculina,ранец,училиште торба
Пакување:
на polybag за секое парче
Големина:
44*28*14CM
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
По продажба на Услуги:
1 да 1 Услуга Понудена
Примена:
Торба ранец,мажи ранец,жените ранец
Стил:
Европски и Американски Стил
is_customized:
Yes
Дали трговија на големо:
Трговија на големо

Избор на купувачот