Палета нож сликање портрет Палета нож Лице Маслото Impasto слика на платно Страна се насликани Francoise Nielly 15-5
Ново

Палета нож сликање портрет Палета нож Лице Маслото Impasto слика на платно Страна се насликани Francoise Nielly 15-5

DEN 2640.00

Во форма достапна за нарачката


Производ Детали : Производ : Улична Уметност, Поп Уметност на платно hight Квалитет, Големина : 16 инчен x16 инчен $55 18 инчен x18 инчен $59 20 инчи x20 инчен $69 Подолу големина не може да се испраќаат од страна на Кина Пост.Така цената не вклучува shippment такса.Ве молиме изберете друга логистичка 24 инчен x24 инчен $89 28 инчи x28 инчен $99 30 инчен x30 инчен $109 32 инчен x32 инчен $129 36 инчи x36 инчен $169 40 инчи x40 инчен $189 48 инчи x48 инчен $209 (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :
Поп-Арт маслото :

Главните својства

Големина (Инчен):
16x16, 18x18, 20x20, 24x24, 28x28, 36x36, 32x32, 48x48
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Стил:
Апстракт
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот