Photochromic Велосипедизам очила за сонце работи мажите Јава Спорт Велосипед Анти-УВ Велосипед, Бојата Очила MTB Патот Велосипед Спортски Очила
Ново

Photochromic Велосипедизам очила за сонце работи мажите Јава Спорт Велосипед Анти-УВ Велосипед, Бојата Очила MTB Патот Велосипед

DEN 902.00
DEN 1919.52

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : ТРКАЛО ДО промена на Бојата Велосипедизам очила SP104 B Бојата
Детали : Леќа Материјал : PC експлозија-доказ леќи Носот влошки : Прилагодлив Тежина : 30g
Функција : Леќа : 1lenses (бојата) Ергономски дизајн Отстранлив храмови PC рамка отпорност е и до 12 пати повеќе од нормалната смола Анти-УВ 20 пати поголема од обични очила на флексибилност Висока transmittance&заштитат очите
Спецификации :
1.Очила случај
2.Стакло
3.Леќа за фотографирање
4.Очила кеси
5.Myopia Рамка
Совети :
Леќа боја има процес на возење исто време во тунелот
Препорачливо е дека очилата се крена за да се избегне забуна
Име на Забите очила Тежина За 30 g Материјал PC експлозија-доказ леќи за Боја Црвена, зелена, сина Објективот на Забите леќи Применливи Јава, планинарење, планинарење, риболов, скијање, возење, патување
Гаранција и Гаранција : 1. Врати се прифатени ако тоа е квалитетот проблем или погрешно item sent, ние ќе ги плати сите трошоци. Ако тоа не е квалитет проблем, клиентот е одговорен за сите трошоци, вклучувајќи превозот цена, ние сме го платиле. Ве молиме да се врати во рок од 7 дена по приемот. Внимание : ве Молиме имајте на објекти во оригиналната услови и се земе слики на дефектен дел, тогаш контактирајте со нас пред да ја испратите назад.
Големина или Одговара Прашања : 1. Големината се илустрирани со конкретни мерки и се на Кина Стојат, ве молиме проверете пред ставање нарачате, ве МОЛИМЕ ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА СПОРЕД ДЕТАЛИ МЕРЕЊА, НЕ САМО 'ГОЛЕМИНА', Нашата големина може да не е ист како вашиот стандард.
Превозот Методи : 1. Превозот во рамките на 1-5days освен празник. 2. Тоа обично трае околу 15-28 дена (од страна на Регистрирани Воздухопловната), 5-7 работни дена (од Експрес Испорака) за да повеќето земји, и може да биде подолг поради строгите царински преглед 3. Според нашите искуства, царина може да ви биде наплатена во вашата страна, ве молиме имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии итн. тоа може да се случи за време на минувањето низ царинските инспекции во земјата на дестинација 4. Excemption клаузула : продавачот нема да се одржи одговорен за неиспорака или задоцнување на испораката од редот на природни непогоди, војна или други причини на Сила Majear
Повратни информации : 1. Вашето задоволство е највредното нешто што се по, ако ништо неочекувано се случи, ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме и да ги реши тоа со повеќето разумни решенија. 2. Исто така, повеќето од добредојдена да контактирате со нас во секое време, сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, ние ќе се потрудиме да ви донесе радосни шопинг expericence со нас.

Главните својства

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SP104B
Леќа Ширина:
140mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
рамка боја:
Повеќе
Леќа Висина:
47mm
Бренд Име:
тркало до
Оптички Леќи Атрибут:
PVA Поларизирана
Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
feature1:
промена на бојата
feature2:
Aerodnamic
Feature3:
Монтажни храмот
Feature4:
Сите временски услови употреба
feature5:
Прилагодливи носот влошки
Тежина:
30g
детали:
Гума bazoon има
Материјал:
PC експлозија-доказ леќи

Избор на купувачот