0603 жолта зелена 1608 Стр зелена лепенка LED емитуваат светлина диоди супер светлина мушка со SMD
Ново

0603 жолта зелена 1608 Стр зелена лепенка LED емитуваат светлина диоди супер светлина мушка со SMD

DEN 102.00
DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката


0603 жолта зелена 1608 Стр зелена лепенка LED емитуваат светлина диоди супер светлина мушка со SMD

Главните својства

Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
EZIUSIN
Број На Модел На:
0603

Избор на купувачот