164* 97mm 30 pin Нови LCD екран од 7 C0702630FPCGTFT LCD Екран Панел Леќа Модул Стакло Замена
Ново

164* 97mm 30 pin Нови LCD екран од 7 C0702630FPCGTFT LCD Екран Панел Леќа Модул Стакло Замена

DEN 816.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката


1___

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
htytech
Број На Модел На:
G07030AB50A0
верзија:
истата слика

Избор на купувачот