Накит 925 Sterling Silver Црна Змеј Главата Лежиште, Повеќето Модни Карма Монистра за Накит Одлуки Одговара Нараквици за Жени Мажи
Ново

Накит 925 Sterling Silver Црна Змеј Главата Лежиште, Повеќето Модни Карма Монистра за Накит Одлуки Одговара Нараквици за Жени

DEN 330.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


925 Sterling Silver Црна Змеј Главата Лежиште, Карма Монистра за Накит Одлуки Одговара Нараквици за Жени Мажи
КАРМА МОНИСТРА "ЗМЕЈ" ОД STERLING SILVER COLLECTION
- 925 Фунта сребрена , Црна циркони
Големина на : ca. 1 cm

Главните својства

Бренд Име:
Muffiy
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро со црна циркони
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
5g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY Карма Монистра
квалитет:
ААА
Одговара:
Жени , Мажи, Девојка , Дама , Момче
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Ангажирање, Подароци, Свадба,Божиќ подарок
Облечен Повод:
Партија , Свадба , Секојдневно Носење , Предлог
Подарок за:
Девојка , Момче Пријател, Husbant , Сопруга , Девојка , Момче
Еколошки Стандарди:
Никел , Олово , Кадмиум Слободни
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
Надворешниот Дијаметар:
1.0cm

Избор на купувачот