Надворешниот Дијаметар 240MM Нерѓосувачки Челик Задни Диск Сопирачки Роторот За ХОНДА NSS250 VR1020 на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 CB400 CB500 97-03 CB750
Ново

Надворешниот Дијаметар 240MM Нерѓосувачки Челик Задни Диск Сопирачки Роторот За ХОНДА NSS250 VR1020 на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 1 CB400

DEN 1032.00
DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


Диск Сопирачки
100% СОСЕМА НОВ ,Никогаш не се Монтирани, Многу Нови Стил
Цена За Парче.
Надворешниот Дијаметар : 240mm.
Погодни За :
NSS 250 EX5/EX7/EX8 (ABS) Forza ЕКС 05-08
NSS 250 AX5/AX6 (Forza Z) (ABS) 05-06
VR1020 NSS 250 Х5/X7/X8 Forza 05-08
CB-1 (БЛАГАЈНИЧКИ 400 F) 89-90
CB 400 SF (F2 N/F2 R/F2 V/F3 T
/F3 V) Superfour (NC31) 92-97
CB 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2 97-03
CB 750 F2 N/F2 R/F2 S/F2 T/F2 V/F2 W/F2 X
/F2 Y/F21
CB Седум Педесет' 92-02
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Главните својства

Име На Модел:
SD090-1
Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
1.16kg
Објектот Ширина:
26cm
Објектот Висина:
2cm

Избор на купувачот