1 компјутер Сосема Нов Природни Висока густина ЕВА Јога Блок Тули Перница Висок Квалитет на Домашната Практика Фитнес Салата за Вежбање Спорт Алатка
Ново

1 компјутер Сосема Нов Природни Висока густина ЕВА Јога Блок Тули Перница Висок Квалитет на Домашната Практика Фитнес Салата

DEN 226.56

Во форма достапна за нарачката


Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Направени на ултра лесни не-токсични ЕВА пена
Мие, не-запалива и анти-статички.
Премиум јога блок е првиот изборен круг пенење техника за својот врвен густина и одличен перница.
Во вашата јога пракса, тоа не чини да се биде комплет само, но само како дел од вашето тело.
Спецификации :
Име : Јога Блокови
Големина на : 23*15*7.6 cm
Материјал : ЕВА
Боја : Виолетова/Розова/Портокал/Овошје Зелена
Пакет Содржи :
1 x Јога Блокови
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.
Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните својства

боја:
Зелена, Портокалова, Розова, Виолетова
Број На Модел На:
NE31904_
Материјал:
ЕВА

Избор на купувачот