26.4(H) свадба цвет Мирување Носителот на Сребрен Метал патот води Свадба Централен Настан Декорација 10pcs/Многу
Ново

26.4(H) свадба цвет Мирување Носителот на Сребрен Метал патот води Свадба Централен Настан Декорација 10pcs/Многу

DEN 14352.00

Во форма достапна за нарачката


Висина е околу 67cm(26.4").
Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : )
Цената е само за свадба стои и монистра насоки и без други додатоци како цвеќиња и светлата на сл.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам, Western Union и преведување .
Плаќањето мора да се примени во 7 дена по купи.
Превозот и доделување на надомест на табелата
Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса за влез во Зачувам е точно. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
1.Ние брод на светот!
2.Испорака метод : EMS или DHL.
Време На Испорака :
Само да се земе 5-7 дена да се земе стоката на вашата страна.
Меѓународни Купувачот ве молиме имајте во предвид :
1 Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие трошоци не се вклучени во точка цена и shippingcost.
2 ве Молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување.
Повратни информации
Поради висока јачина на звук во повратни информации, нашиот систем е дизајниран за да се остави позитивен фидбек за вас откако добивме позитивен фидбек.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
Ние го цениме вашиот позитивен фидбек

Главните својства

Големина:
M
Стил:
Модерна
Функција:
Tabletop Вазна
Бренд Име:
DesserXixi
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BC

Избор на купувачот