Компатибилен Проектор светилка за+K 21 126/ AstroBeam X210
Ново

Компатибилен Проектор светилка за+K 21 126/ AstroBeam X210

DEN 3329.00
DEN 3504.00

Во форма достапна за нарачката


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
А+К Astro Beam X210
ПРАШАЈТЕ C100, C80, C90
GEHA Компактен 211
ПРОЕКТОР ЕВРОПА Патник 747, Патник 757
PROXIMA DP5150, DP6100, DP6150
Дел Број : 21 126, СВЕТИЛКА-026 Wattage : 150 W Светилка Живот : 2000 часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Главните својства

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
21 126

Избор на купувачот