Антички Стил Скелет Steampunk Бронза На Ѕвонење Случај Римски Број Се Бира Страна Правец На Механички Џеб Види W/Синџир Relogio Де Bolso
Ново

Антички Стил Скелет Steampunk Бронза На Ѕвонење Случај Римски Број Се Бира Страна Правец На Механички Џеб Види W/Синџир Relogio

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Антички Стил Скелет Steampunk Бронза На Ѕвонење Случај Римски Број Се Бира Страна Правец На Механички Џеб Види W/Синџир Relogio Де Bolso
Спецификација :
Движење : 17 Накит Рака-Ликвидација Полу-Автоматски Механички
Бирате : Римската Нумеричка со час, минута, втор раце
Случај Материјал : Метал Позлатен Цинк Легура
Случај Дијаметар : 45-47mm приближно.
Случај Дебелина : 11-13mm приближно.
Синџир Материјал : Метал Позлатен Цинк Легура
Синџир Должина : околу 30cm. (не вклучувајќи го клип)
Компонента се вклучени :
Види x 1
Синџир x 1

Главните својства

Бренд Име:
SHUHANG
Движење:
Механичка Рака Правец
Пол:
Мажи
Стил:
Античкиот
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Пластични
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Титаниум
Број На Модел На:
TR247
Функција:
Нови
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
0.047 m
Рамки Материјал Тип:
Легура
Рамки Функција:
Стационарни
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Година на Производство:
2010-Сега
MPN:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина
Затворање:
Половина Хантер
Движење:
Механички (Рака-ликвидација)

Избор на купувачот