OBN Гроздобер Broach Злато на Ѕвонење Верверица Brooch Кристал Животинско Глеѓ Иглички Накит брошеви за жени
Ново

OBN Гроздобер Broach Злато на Ѕвонење Верверица Brooch Кристал Животинско Глеѓ Иглички Накит брошеви за жени

DEN 233.76

Во форма достапна за нарачката

Материјал : кристал , Златни тонови на Боја : Како на Сликата 100% Вистински снимање Остатокот увери дека изборот Пакување : 1 Парче Brooch Превозот : Стандард Превозот со Следење на Број

Главните својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Обликотшема:
Животните
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Злато Позлатен
is_customized:
Yes

Избор на купувачот