4PCS 73.1 да 66.6 Центар Оддалечиме Прстени OD=71.12 mm/72.62 mm/73.1 mm ID= 66.6 mm Алуминиумски Тркала центар прстен
Ново

4PCS 73.1 да 66.6 Центар Оддалечиме Прстени OD=71.12 mm/72.62 mm/73.1 mm ID= 66.6 mm Алуминиумски Тркала центар прстен

DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Алуминиум Центрирање Прстени.
Комплетен Сет на 4
Надворешниот Дијаметар : 71.12 mm/72.62 mm/72.62 mm/73.1 mm (тркала понесе големина)
Дијаметар : 66.6 mm (возило центар големина)
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
По пристигнувањето на локално стока, тоа е можно да се генерира даноци и такси, данок треба да биде на товар на купувачот.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена.

Главните својства

Број На Модел На:
Алуминиум
Бренд Име:
IPW
Материјал:
центар

Избор на купувачот