Nux Октава Јамка Looper на Возилото со -1 Октава Ефект *БЕСПЛАТНИ Бонус Педалата Случај*
Ново

Nux Октава Јамка Looper на Возилото со -1 Октава Ефект *БЕСПЛАТНИ Бонус Педалата Случај*

DEN 4079.52

Во форма достапна за нарачката


Октава Јамка е основен looper на возилото, но тоа доаѓа со неограничен број на слоеви и до 5 минути за снимање во висок квалитет на 24-битна некомпресирани звук. Можете да го приклучете го Октава Циклус на било која позиција за вашата конфигурација, дали пред или позади на вашиот ефект снабдување, Октава Јамка ќе репродукција вашиот звук во оригинален квалитет.
Спецификација 5 минути време на снимање 24-битна некомпресирани снимање на Стрелката покажува им се овозможи да се види на снимање Нормално снимање & auto-снимање Вистина-заобиколат -1 октава ефект 3 запре режими Напојува од батерија или AC адаптерот (ниту вклучени) Димензии 122(L) × 64(W) x 48(H)mm Тежина 265 гр

Главните својства

Бренд Име:
nux
Број На Модел На:
Октава Јамка
Тип:
Тјунер

Избор на купувачот