Плута 10мм рамен темно зелена плута кабелот португалски плута накит резерви /Наоди кабелот вегетаријанска Кор-136
Ново

Плута 10мм рамен темно зелена плута кабелот португалски плута накит резерви /Наоди кабелот вегетаријанска Кор-136

DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката


започнете
en

Главните својства

Големина:
10mm
Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
корк
Број На Модел На:
Кор-136
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Бренд Име:
Mb корк
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
Дрво
Објектот Висина:
0.17cm
Објектот Тежина:
10g

Избор на купувачот