За huawei чест 5C USB Полнач за Полнење порта PCB Одбор кола со Микрофон
Ново

За huawei чест 5C USB Полнач за Полнење порта PCB Одбор кола со Микрофон

DEN 360.00

Во форма достапна за нарачката

Имаме гранки во SZ и GZ 9. примање стока време може да биде под влијание на празници, настани и некои други несигурности. Поддршка капка превозот 6. вашата цел ќе биде предаден во 3 работни дена. Ние се обидуваме се потрудиме да ги реши вашите проблеми. Исто така, сите наши производи се произведени со современа опрема и строга КК процедури со цел да се обезбеди висок квалитет. Компанијата Информации Од 2008, Ние сме ангажирани во мобилен телефон резервни делови како и LCD дисплеи, Допир на екранот/ Digitizers, Куќишта, Flex кабли итн. можеби фотографии се малку боја разлика со реалните предмети. ние споделување на половина такса ако пратката се одржува од сопствени 6. добредојдовте да ни испратите inquriy! Што ќе добиете ? 1. Повратни информации : Ние ја цениме сите наши клиенти пост позитивни повратни информации и 5 бодови НСД,Ако u r не се среќни со нашите предмети или други причини. и ние го промените други стоки, како тековна цена (можеби цена падна долу). Нашето ветување на клиенти : 1. Ако имате посебни побарувачката на превозот време, ве молиме контактирајте ме преку порака.Меѓународни клиенти можеби е предмет на дополнителни увозни давачки,даноци и други такси,Има такси се одговорност на клиенти и мора да се плати по delievery. Несоодветна Инсталација штета што се без гаранција. pls контактирајте ја вашата локална царинска за понатамошни информации.
USB Микрофон Држачи за Полнење PCB Одбор кола За чест 5 C
Ние само се продава високо квалитетни делови. добредојдовте да ни даде повеќе совети. Пакет ќе брод во 1-2 работен ден по што примање на уплатата. Ние не падне превозот за клиентите и се колнам во Бога никогаш да го контактирате со вашите клиенти За гаранција 12 месеци гаранција. Се обезбеди стоките ќе бидат испорачани на време 5. го замени вашиот лоши,лоши, не се работи за полнење порта 3. ако без оригинални изгледа или borken еден. Ние не сакаме да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат, бидејќи на превозот време. ние само брод мал пакет/DHL/UPS/EMS/ТНТ/море, превозот . Зошто купи од нас? 1. Дали commerical фактура според клиенти барања 4. pls контактирајте со нас пред да замине netural и негативни повратни информации. Можете да ја врати стоката назад откако ќе добиете пакет ако постојат некои квалитетни проблем, или можете да ги комбинирате нашите екраните заедно назад во една година, Но Ние не презема одговорност за таму ситуации како што следува : 1. секој тестирани еден по еден пред превозот 4. Почнувајќи од 2008 година, Ние сме ангажирани во мобилен телефон и таблет КОМПЈУТЕР резервни делови, вклучувајќи и LCD дисплеи, Допир на екранот,Digitizers, Куќишта, Flex кабли итн. Нашите животни ќе ги следи вашите цел број, и да знаете најновите процес додека сте го добиле. Нашата компанија wholeasle видиме делови и додатоци. работи совршено. Други акции е без гаранција. нема гаранција) ако не ви нашите производи. Брод тестирани и работни предмети 3. Забелешка : Било даноци,царини и увозни давачки обвинет од страна на вашата влада. се врати стоката назад (да origianl изгледа. Тест еден по еден строго пред превозот. овие такса се надвор од нашата контрола и варира во зависност од државата. можете да ги видите нашите повратни информации
Добредојдовте да не контактирате доколку имате какви било ПРАШАЊА и одговори
поддршка на големо и мало
Функција : 1.Ако не сте задоволни со нашата превозот услуга. ние напишете "подарок" на сопствени трудови со цел да се обидат да се избегне сопствени даночни такса за вас.

Главните својства

Бренд Име:
FORWELLENY
Компатибилен Бренд:
Huawei
Број На Модел На:
за чест 5c
Функција:
полнење
Пакет:
анти-статички торба и пена кутија
Тип:
Замена дел
Модел:
За Huawei Чест 5c

Избор на купувачот