Muay Тајландски удирање рака влошки квалитет Tae квон дали кик-бокс jad mitts Бокс подлога нога Целна ММА фокус обука на удар Штит Мит
Ново

Muay Тајландски удирање рака влошки квалитет Tae квон дали кик-бокс jad mitts Бокс подлога нога Целна ММА фокус обука на удар

DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Тајландски Удар Бокс Вештина Карате Штрајк Крива Влошки Удар Штит ММА Тренинг Карактеристики : повеќето технолошки напредни удар влошки.На подлоги може да се користи за удирање со корне, боречки вештини и општата состојба на организмот. Со цел да се спречи градите и ребра, од hurt Economical и practical Soft баласт ги негира дојдовни force Accepts удари од секој angle Sold одделно Материјал : Целосна faux кожа Димензии : 19*39*11 cm Тежина : 400g Боја : Црвена / Сина Квалитет спец : Материјали : добар квалитет СТП кожа Соочи се : висока густина ЕВА Полот : мажи и жени

Главните својства

Боречка Вештина Стил:
Grappling
Број На Модел На:
EZ201703
Возраст:
>5 Години
Тежина:
400g/piece
Големина:
39*19*11cm
боја:
Црвено / Сино

Избор на купувачот