1pcs 50TAC100B 50 TAC 100B SUC10PN7B 50x100x20 MOCHU Голема Брзина, Високо Оптоварување на Капацитетот на Топката Завртка Поддршка Лежишта
Ново

1pcs 50TAC100B 50 TAC 100B SUC10PN7B 50x100x20 MOCHU Голема Брзина, Високо Оптоварување на Капацитетот на Топката Завртка Поддршка

DEN 2208.00

Во форма достапна за нарачката


ТОПКАТА ЗАВРТКА ПОДДРШКА ЛЕЖИШТА Модел : 50 TAC100 B SUC10 PN7 B Id (внатрешен дијаметар)/Понесе : 50 mm OD (надворешен дијаметар) : 100 mm Ширина/Висина/Дебелина : 20 милиметри Кол : 1 buc Еднаков : 50 TAC100 B За Машински алатки Апликации Голема Брзина, Високо Оптоварување на Капацитетот : Топката Завртка Поддршка Лежишта Еден ред axial аголна контакт топката лежишта, универзал, со 60° контакт агол
Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!
Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!
Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!
За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!
Проценето Време На Испорака
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )
Feed врати
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако има било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или Trandemanger или Оставете Порака на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да!

Главните својства

Бренд Име:
MOCHU
Материјал:
Челик
Должина:
--
Капацитет На Моторот:
--
Број На Модел На:
50TAC100B SUC10PN7B
Премази:
Имајќи
Структура:
Аголна Контакт Удар Топката Лежишта

Избор на купувачот