Аквариум Почиста 5 Во 1 Чисти Собата На Риба Нето Чакал Гребло Алги Scraper Трева Вилушка Сунѓерот Четка Стакло Риба Резервоарот Почиста Алатка За Полнење
Ново

Аквариум Почиста 5 Во 1 Чисти Собата На Риба Нето Чакал Гребло Алги Scraper Трева Вилушка Сунѓерот Четка Стакло Риба Резервоарот

DEN 480.00
DEN 737.76

Во форма достапна за нарачката

Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.
5, Соберете се справи и додаток носителот на прачка, сега можете да изберете кој додаток сакате да одговара на додаток на носителот, тие се лесно заменлив.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[39134]
За Плаќање
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас навремено и вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад.
[xlmodel]-[custom]-[39328]
Спецификација :
Модел : 5 во 1 Аквариум Резервоарот Чиста Сет
Материјал : Пластика
Големина на род : 47.
2, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја. Се врати превозот цена е платена од страна на купувачот (Освен на неисправни објект). Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и "ПОЗИТИВНИОТ 5 ЅВЕЗДИ" оценка. Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Повратни информации
1.
6, Отстранете ја валкани работи, од дното на вашиот аквариум ефикасно.7" со рачка. Вашата поддршка е нашата најголема мотивација. (Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако имате било какви прашања ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате на Trade Manager или е-пошта.
Пакетот вклучува :
1 x Риба нето
1 x Алги scraper
1 x Чистење на сунѓерот
1 x Растенијата вилушка
1 x Чакал гребло
1 x Род
Функција :
1, 100% Бенд нови и високо квалитетна ABS пластика.
3, Лесно аквариум одржување без мокрење вашите раце. Не отворајте спор, без било каква комуникација.
4, 5 додатоци, вклучувајќи и риба нето,алги scraper, прозорец сунѓерот четка, растенијата вилушка и чакал гребло,направи аквариум одржување толку лесно. Искрено се надевам дека ќе љубезно не преземаат дополнителни сопствени трошоци или царинење како причина за наплата барање или негативни повратни информации. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Враќање или Надоместок
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Главните својства

Бренд Име:
MEANGOOD
Материјал:
Пластични
Тип:
Риба
Type1:
5 во 1 Аквариум Резервоарот Чиста Сет
Item1:
РИБА НЕТО
Item2:
Чакал Гребло
item3:
алги scraper
item4:
Waterweed Вилушка
Item5:
Сунѓерот Четка
Број На Модел На:
SKU134

Избор на купувачот