03-000712-01P Замена Проектор голи Светилка за КРИСТИ LX32 / LX34
Ново

03-000712-01P Замена Проектор голи Светилка за КРИСТИ LX32 / LX34

DEN 1277.00
DEN 1344.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : 03-000712-01 P
2)број на Моделот : За КРИСТИ LX32 / LX34

Главните својства

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
03-000712-01P
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
250W
Карактеристики:
голи светилка

Избор на купувачот