JOJO Е БИЗАРЕН АВАНТУРА 5 GUIDO MISTA Cosplay Чевли Црни Чизми Сопствени Направени
Ново

JOJO Е БИЗАРЕН АВАНТУРА 5 GUIDO MISTA Cosplay Чевли Црни Чизми Сопствени Направени

DEN 2688.00

Во форма достапна за нарачката


Препорачуваме за Вас
JOJO Е БИЗАРЕН АВАНТУРА Cosplay Чевли Чизми
Ткаенини : СТП Кожа
Ве молиме да Напомена : Чевли Големина Опции се Кина Стандард, ве Молиме погледнете го следново Чевли Големина на Табелата за да го најдете вашиот одговара на Големината.
Ако не можете да најдете една големина одговара, можете да изберете Сопствени Направени Услуга, ве Молиме Оставете ни една порака за вашиот следниве мерења :
1.Пол
2.подигнете висина
3.нозете должина
4.нозете ширина
5.на widthest обемот на теле
Како да се Измери себе
Чевли Одлуки време е околу 5-7 дена, Што време е за 7-12 дена во текот на зафатен време. Ако ви треба предмети во брзање или ќе имаат рок, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на една цел.

Главните својства

боја:
Машки, Женски
Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Пол:
Унисекс
Извор Тип:
Аниме
Посебни Употреба:
Носии
Знаци:
GUIDO MISTA
Извор:
JoJo е Бизарен Авантура

Избор на купувачот