1PCS Магнетни Цртан филм Домати Зелени Црвено Кадифе Chalkboard Креда Табла Гумичка
Ново

1PCS Магнетни Цртан филм Домати Зелени Црвено Кадифе Chalkboard Креда Табла Гумичка

DEN 218.40

Во форма достапна за нарачката

1 PCS Магнетни Цртан филм Домати Зелени Црвено Кадифе Chalkboard Креда Табла Гумичка Секој обид за 1 buc!!!! Име на производ Табла Гумичка Материјал Пластика, Сомот Боја Зелена, Црвена Големина 11.9 x 4.8 x 3.6 cm

Главните својства

Тип:
Гумичка
Возраст:
>6 години
Гумичка Стил:
Канцеларија Гумичка
дизајн:
Други
Гумичка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
11.9 x 4.8 x 3.6 cm
Новина:
Фантастична
Бренд Име:
oze19921102
Гумичка Тип:
Магнетно

Избор на купувачот