MELIHE Кристално Срце Шарм Нараквици За Жените Златна Боја Murano Стаклени Монистра Нараквици & Алки Pulseria DIY Накит SBR170007
Ново

MELIHE Кристално Срце Шарм Нараквици За Жените Златна Боја Murano Стаклени Монистра Нараквици & Алки Pulseria DIY Накит SBR170007

DEN 184.00
DEN 230.40

Во форма достапна за нарачката


Име : MELIHE Кристално Срце Шарм Нараквици За Жените Злато Позлатен Murano Стаклени Монистра Нараквици & Алки Pulseria DIY Накит SBR170007 Материјал : Алуминиумски + Злато Позлатен Lenth : 20cm Тежина : 51g Овој накит спогодба со еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Змија Синџир
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Бренд Име:
MELIHE
Пол:
Жените
Метал:
Еко-Пријателски Цинк Легура
Камен:
Кристал & Стаклени Монистра
боја:
Злато
Тип:
шарм хривнија
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
превозот:
Бесплатен превозот
Големина:
20cm

Избор на купувачот