Автомобил-Стил, Полн FRP Стаклени Влакна Багажникот Спојлер Одговара За 1995-1998 Панорама R33 GTR GTS Gracer Стил Двоен Нож Задниот Спојлер Крило
Ново

Автомобил-Стил, Полн FRP Стаклени Влакна Багажникот Спојлер Одговара За 1995-1998 Панорама R33 GTR GTS Gracer Стил Двоен Нож

DEN 8592.00

Во форма достапна за нарачката

Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие.
Нашата канцеларија
Фабрички Објект
Производителот Напредок
Клиентите Примерок, Мувла И Производите На Компанијата Вовед
Wenzhou Yachant Trading Co. Без разлика колку е тешко производство е, ние секогаш ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат потреби на клиентите. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат.
Ви благодариме за посетата на нашата веб-страница : www.
Нашиот телефонски број : 0086-577-88903881/88903887
Пакување :
Сите објектот индивидуално спакувани во бела пена и поли торба.
ФУНКЦИЈА :
Вакуум Инфузија Јаглерод
3 K Twill Јаглерод Ткаат во гланц Стандардно
Мала Тежина
Совршен Fitment
Аеродинамичен
Подобар Изглед.
Повратни информации :
Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било која од вашите opini на или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек
.
Wenzhou Yachant Trading Co. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа
Контакт со НАС на :
Ве молиме користете го копчето "Контакт Сега" , или да користите Trademanager софтвер да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во прв пат штом стигнавме вашата порака.
Мала количина цел ќе ги користи силна картон тетрапак ако е потребно
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање подолу :
Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
- Хонгконг пост воздух mail : 15-20 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги.
Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите.
Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM на fiberglass и карбонски влакна производи, како и нашата системите за климатизација.com
Ако имате било истрага, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас со повикување на нас.
Многу лесно да го инсталирате, препорачуваме да ја инсталирате на телото улица продавница
Добредојдовте на Wenzhou Yachant Trading Co.
Ние имаме врски со голем број на производители во Кина. Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени за
размена.

Главните својства

Тип На Објект:
Спојлери
Објектот Тежина:
1kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните
Име На Модел:
1
Осветленост Дел Број:
1
Објектот Должина:
1inch
Производителот Дел Број:
1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
yachant
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
FRP Стаклени Влакна
Модел Година:
1995-1998
Nissan Модел:
Панорама
Специјални Функции:
Декорација
Другиот Дел Број:
1
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип На Објект:
заден спојлер на багажникот
Боја Име:
Црна

Избор на купувачот