Мулти-користете FMA CNC Тактички Алуминиум IPSC Ротира 360 Степени Пиштол Списание Торбичка Одговара за Пиштол Списание Пиштол Додатоци
Ново

Мулти-користете FMA CNC Тактички Алуминиум IPSC Ротира 360 Степени Пиштол Списание Торбичка Одговара за Пиштол Списание Пиштол

DEN 1627.00
DEN 2259.36

Во форма достапна за нарачката


Спецификации :
IPSC Алуминиум Списание Торбичка CNC Тактички Пиштол airsoft holster CL7-0041for лов
IPSC Алуминиум Списание Торбичка CNC за airsoft пиштол
IPSC Алуминиум Списание Торбичка CNC Тактички Пиштол airsoft holster Пиштол Списание CL7-0041for лов, пиштол додатоци
Спецификации
-Алуминиум Construcion
-Одлично за IPSC Спортски употреба
-Одговара за Пиштол Магазин
-Алуминиум Construcion
-Голем палец на вредноста бирање на назад овозможи фина мелодија нерешено отпор
-Може да се закачите со појас во безбедна позиција (Max. 1.5 инчен ширина)
-Ambidextrous дизајн за Лево/Десно Раце корисник
-Одлично за IPSC Спортски употреба
-Одговара за Пиштол Магазин
- Може да се закачите со појас во безбедна позиција (Max. 1.5 инчен ширина)
-Боја : Црвена/Сино/Gold/црна

Главните својства

боја:
Жолта
Бренд Име:
Wolfslaves
Број На Модел На:
LN-LQ04985
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Избор на купувачот