продажбата на мулти-функција градник добие торба патување градник торба долна облека градник добиете патување складирање кеси
Ново

продажбата на мулти-функција градник добие торба патување градник торба долна облека градник добиете патување складирање кеси

DEN 367.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Производ материјал : високо квалитетен водоотпорен најлон
Боја : портокалова, розова, сива, темно сина, небото сино, виолетово-црвена
Производ големина : 260mm*130mm*120mm
Производ карактеристики : мали тело, голем капацитет, патување потребните мода складирање торба. Мулти во функција на дизајнирање може да се стави 3-5 гаќи +3-5 градник, исто така, може да добијат бебе облека и треба да се носат стока, веќе не се во торба на sixes и седум пребарувај! Не е многу срце?? во текот на целиот О, приватниот мали срцето грижа! Направи вашето патување полесно и поудобно!
0.5

Главните својства

боја:
темно сина, вино црвена, розова, портокалова, небото сино, сиво
Бренд Име:
DINGEMANS
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Oxford
Употреба:
облека
Применливи Простор:
Гардероба
Дебелина:
10 свила
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
MM000020
Обликот:
Плоштад
Капацитет:
200ml
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
долна облека за складирање торба
Спецификација:
26X13X12CM
Категорија На Производ:
складирање виси торба
Обликот:
На коцка тип
Текстурата на материјалот:
Најлон
Функција:
печат до
Складирање сцена:
патување складирање, спална соба за складирање
Делокруг на примена:
Облека, долна облека, градник, санитарни салфетка
Стил:
Село
Спецификации:
tuba
Боја:
Сива, вино црвено, розово, небо сина, портокалова, темно сина

Избор на купувачот