ленти облека стил браун момче мечето кадифен играчки големи 80см мечка мека перница Божиќ подарок h822
Ново

ленти облека стил браун момче мечето кадифен играчки големи 80см мечка мека перница Божиќ подарок h822

DEN 1755.00
DEN 3312.00

Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница. Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи. ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
Мечка
Број На Модел На:
h44
Форма:
Животните
Тема:
Играчка

Избор на купувачот