Дијамантски крст бод кристал плоштадот дијамант поставува полн плоштад diy дијамант сликарство автомобил дијамант везови автомобил ASF138
Ново

Дијамантски крст бод кристал плоштадот дијамант поставува полн плоштад diy дијамант сликарство автомобил дијамант везови автомобил

DEN 553.00
DEN 691.68

Во форма достапна за нарачката


Испорака
Стоките ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
Инструкции
1. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако сликата е комплексен, мала големина не ќе биде многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. Тоа е полу-готови, и не вклучува рамка.5mm
Постојат два вида на кристал : 1, точка 9; 2, дел 13, кои се многу сјајна и светла.
За Платно
Платно Пакет : навива за да се избегне набори;
Увезената нафта сликарство платно, симболите се многу јасни.
Усвоените платно, кристал и лепак се сите еколошки материјали кои се безбедни за децата. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Пинцети, исто така може да се користи наместо пенкало;
6.
Ако сакате стоката под ИТНО да, ние може да го испрати со ЕМС или ПРОЗОРЦИ и DHL и сл. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. И вистинската боја на готови дијамант везови понекогаш не може да биде иста како на оригиналните или ефект слика.Верувај ми, пред голема конкуренција тука, не продавачот може да си дозволи евтини цена со добри производи, нели? И ние само ги инсистирање на добар квалитет и услуга, наместо на ниска цена!
Нашиот производ е полна постават-од плоштадот дијамант везови. Кога ќе завршите, притиснете дијаманти правилно со книга да се направи тоа, фирмата; Стави на дијамант сликарство во соодветна рамка и украсете го вашиот дом или даде на другите како уникатен подарок.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме да се придржуваат кон конечните бројки што го даде за дијамант везови. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
За Пакување
Големина >= 30*40cm, Подароци Кутија за Пакување
Големина
За Дијаманти
Плоштад смола дијамант со 447 DMC бои; Секој дијамант големина : 2.
Број на Дијамант Бои
Ние ќе се обидеме потрудиме да дадеме што повеќе дијаманти бои што е можно, но различни слики и имаат различни големини дијамант боја броеви.

Главните својства

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Бренд Име:
Некогаш Момент
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Големина:
20*20cm / 30*30cm / 40*40cm / 50*50cm / 60*60cm
дизајн:
Црвениот Автомобил / Сценски Серија
Пакување:
Подарок Кутија (Големина >=30*40cm); Меур Торба за Пакување (Големина
Материјал:
Плоштад Смола Кристал 2.5*2,5 mm, DMC 447 Боја; Платно
Алатки:
Пинцети, Пенкало, Лепак, Пластична Плоча
Тип:
Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик / Везана
Функција:
Дома Декорација; Подарок; DIY Хоби Занаети
Употреба:
Спална соба, трпезарија, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
Категории:
Уметности, Занаети & Шиење / Насловна Оркестарот / Декорација Занаети
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кинеската Фабрика

Избор на купувачот