2018 Топла Мажите е Голем Капацитет СТП Кожа Спортска Торба Салата Торба Фитнес Спортски Торби за Патување Рамо Чанта Машки Торба Црна Браун
Ново

2018 Топла Мажите е Голем Капацитет СТП Кожа Спортска Торба Салата Торба Фитнес Спортски Торби за Патување Рамо Чанта Машки Торба

DEN 1215.00
DEN 1761.12

Во форма достапна за нарачката


2018 Топла Мажите е Голем Капацитет СТП Кожа Спортска Торба Салата Торба Фитнес Спортски Торби за Патување Рамо Чанта Машки Торба Црна Браун
Големина : 49*22*21cm
Мажите патни торби голем капацитет спортски сали duffle торба tote рамо кеси

Главните својства

Тип на спорт:
Фитнес
Материјал:
PU
Капацитет:
36-55L
Бренд Име:
scione
Спортски торби:
Спорт спортска торба за мажи
QC:
Тест еден по еден
квалитет:
Врвен квалитет
Големина:
L 49cm* W 22cm* H 21cm
Бесплатен превозот :
со следење на број
боја:
Кафеава и Црна и Сина
Функција:
Водоотпорен и Пренослив

Избор на купувачот