Sinya Класичната бисер earring 925 sterling silver Едноставна студ earring парична казна накит со природните слатководни бисер daimeter 5.5 мм
Ново

Sinya Класичната бисер earring 925 sterling silver Едноставна студ earring парична казна накит со природните слатководни бисер

DEN 216.00
DEN 287.04

Во форма достапна за нарачката

00 /парче US $ 109.
квалитетот на производот guarantty
Мојата продавница платени 30000$ да aliexpress да бидете сигурни дека она што ние го продаде се 100% исто како што ние пишуваме тука ,ако почитувани можете да добиете на стоки од мојата продавница не се материјал ние ќе ви покаже може да побара тројно цена сте платиле
испорака
испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање
OEM УСЛУГА
клиентите се обезбедува фотографија или примерок ние произведуваме примерок од 20dayss .
Ние НЕ гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, кои може да влијаат на време на вашата цел е прегледан.06 /парче US $ 18.86 /парче US $ 139.
Повратни информации
НАШАТА ЦЕЛ е да се најсигурни и позитивни продавница која продава најдобар квалитет на најдобри цени.
Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји се без т се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем. Да се создаде одлична продажбата на услугата, вашето задоволство е многу важна за нас
Ако Почитувани сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве МОЛИМЕ РАНГ НИ 5 ЅВЕЗДИ, и да ДОДАДЕТЕ ПРОДАВНИЦА ДА ЛИСТА, тоа ќе се Почитувани вашите скапоцени 1 минута.78 /парче US $ 49.
бојата на бисер
бојата на бисер шоу на слик е бела боја ,повеќето од готови стоки во парк се бела боја ,pls знае за тоа .98 /парче US $ 280.
ПЛАЌАЊЕ
Зачувам, T/T, Western Union, како и други услови за плаќање поддржани .00 /парче
.pls изберете ја вашата интересна бои бисер.
Спецификација
Модел : ED0006-5
Материјал : 925 Sterling silver + Природните слатководни бисери
Platting : бело злато platting (Родиум)
бисер количина : 2 парчиња
бисер дијаметар : 5-5.5 mm Класичната парична казна накит за жените
Мал совет : за природен бисер имаат 3 боја за факултативна: природна бела ,природна розова или природни пурпурна.Ви благодариме. ODM се прифати ,wecome на е-маил разговор.
Фото покаже :
100% сребро 925 алергија слободни природните слатководни бисер earring продажба подолу цена промоција Направи лажни на компензира 100 гаранција.Ви благодариме.во исто време ние ќе се обрне внимание на својата цел и да го провери со воздух пост mail да им помогнам на вашата нарачка до вас, ја добиете вашата цел .
Една рунда shippment одложување :
Beacause пост воздух mail shippment задоцнување ,aliexpress storekeeper секогаш да биде проблематичен од страна на негативен фидбек. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот. ние многу ќе го ценат вашиот афирмација и вашето време.

Главните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Големина На Бисер:
5-5.5 mm
Certificate Type:
CCGTC
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Сертификат Број:
SZ1704053570
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ED0006-5
Стил:
Класичен
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Назад Наоѓање:
пеперутка заклучување ,гума кодот
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
бисер
Бренд Име:
Sinya
Повод:
Годишнина
бисер дијаметар:
5-5.5 mm
бисер боја:
природните бела розова боја се виолетови слатководни бисер
Пакет:
подарок торба платно
Бисер ниво:
ААА одделение природни реката бисер
platting стандард:
100% алергија висок стандард platting
platting материјал:
бело злато( Родиум)
продажба поени:
Природните Слатководни бисери 925 фунта сребро и евтини цена
присутни:
жените,девојка ,сестра,сопруга,doughter
Точка име :
Класичната бисер студ earring 925 sterling silver earring за жени
Превозот начин:
бесплатен превозот од aliexpress стандард превозот начин

Избор на купувачот