1 Buc 50mm Понесе 20mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA50-20
Ново

1 Buc 50mm Понесе 20mm Удар од не ' Рѓосувачки челик Пневматски Воздух Цилиндар SDA50-20

DEN 638.00
DEN 672.00

Во форма достапна за нарачката


Име На Производ : Воздух Цилиндар
Модел : СДА 50x20
Род : 50mm
Удар : 20mm
Материјал : Нерѓосувачки челик
Работната Течност : Воздух

Главните својства

Тип:
Цилиндар
Број На Модел На:
SDA50-20

Избор на купувачот