skylarpu Нови 4.3 инчен 4 Wire Resistive Екран на Допир за HSD043I9W1-A00 панел Стакло + USB Контролер за Полнење
Ново

skylarpu Нови 4.3 инчен 4 Wire Resistive Екран на Допир за HSD043I9W1-A00 панел Стакло + USB Контролер за Полнење

DEN 565.00
DEN 614.40

Во форма достапна за нарачката

Ве Молиме Имајте Во Предвид Пред Шопинг :
1.Производот е бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која може да'т да се следи по парцела лево Кина.Ако ви треба целосна следење,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,и да додадете на пари за следење.
2.Ако вашиот потврда време излегува,што се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат.
3.Ве молиме не't open спорот во рок од 65 дена.Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.Благодарам многу !
Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време . Ве молиме љубезно се советува дека нашата компанија ќе бидат затворени од 8 Февруари на 23 Февруари,во 2018 почитување на Кинеската традиционална fastival, Пролетниот Фестивал, се извинуваме за сите непријатности предизвикани. За време на овој период . ако имате било какви треба ,исто така, може да направи вашата цел цел .ние ќе брод нив кога ќе се вратат да работат на 23 Февруари. ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно го испрати е-Мејл до мене .јас ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО. Ајде да се задржи во допир . Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,Ltd

Главните својства

Број На Модел На:
hsd043i9w1-a00
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
QC:
Тест еден по еден
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
цена:
трговија на големо цена
време на испорака:
Обично 3-5 дена
државната:
во парк
Големина:
4.3inch
Дел Број:
hsd043i9w1-a00
Активната област димензија:
99x57mm

Избор на купувачот

TM101JDHP01 LCD екран
Ново
TM101JDHP01 LCD екран
Во форма достапна за нарачката
DEN 3230.00
Класификација на производот: