Facecozy Мажите Есен Војската Отворено Панталона Машки Windproof Лабава Стил Лов Спортски Панталоните Плус Големина
Ново

Facecozy Мажите Есен Војската Отворено Панталона Машки Windproof Лабава Стил Лов Спортски Панталоните Плус Големина

DEN 1376.00
DEN 2255.52

Во форма достапна за нарачката


Напомена : ние го продаде овој панталони withour појас
(1) големината може да have1-4cm се разликува поради прирачник за мерење. (2)различни екранот и различни производ серија,реалната слика може да биде малку различен.
Испорака
1.Ние ќе брод предмети навремено по плаќање на проверка.
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е даден од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на празниците сезона.
4.За да се осигура дека ќе го добиете предмети со ниско ниво на царинење на плаќање, ние ќе ги прогласи предмети со помала вредност, но ако имате други идеи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за промена . ние ќе го носи данок и такса во нашата земја, Во вашата земја било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. ве молиме, имајте на ум.
Се врати и враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што може.
1.Ако производи sended со грешка или клиент добие производ со оштетување, итн. Тоа е припаѓаат на продавачот одговорност, продавачот ги сноси се вратат трошоците за превозот. Ве молиме не го отвори спорот. Само нас контакт во прв момент, ќе ја производот или враќање на сите на вашите пари.
2. Ако други причини за не-сакал-стил или не-fit-големина причина. ние, исто така, се согласувате да се врати на предмети, Но купувачот треба да ги сноси сите враќање такса. Ви благодариме за вашето разбирање.
3.Сите вратени предмети мора да бидат во оригинал и треба да ни обезбеди со превозот на следење на број,специфична причина за враќање.
Повратни информации
1. Ако задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 ѕвезди Позитивни Повратни информации или производи на коментарите, ние многу ќе го ценат . ако го оставите "купувачот се покаже" слика повратни информации, ние ќе ви ги даде $2 попуст за вашата следна цел. (ни покаже на екранот на повратни информации, ќе победи тоа)
2. Ако имате било какви проблеми, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, пред да замине на Негативни/Неутрален повратни информации,и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот до сте ги задоволи.Ви благодариме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Главните својства

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал Технологија:
WindStopper
Број На Модел На:
K03W0J70
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Facecozy
Сезоната:
есен зима пролет
Повод:
Пешачење Лов Кампување Качување Пешачење Риболов
Големина:
Азија големина
Известување:
ние само го продаде thsi панталона ,појас не е вклучена
боја:
Сива ,црна,трева војска зелена,tu војска зелена,каки

Избор на купувачот