KNOKOO Нерѓосувачки челик пинцети 00-SA 1-SA 2-SA 3-SA 4-SA hyperfine висока прецизност tweezer за електронски компоненти поправка
Ново

KNOKOO Нерѓосувачки челик пинцети 00-SA 1-SA 2-SA 3-SA 4-SA hyperfine висока прецизност tweezer за електронски компоненти поправка

DEN 105.12

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики
Направени од премија од не ' рѓосувачки челик
Анти-магнетни,анти-киселина
Висока прецизност
Лесен за носење и употреба Спецификација
Мало пакет : Да
Нето тежина : 13 g
Бренд : KNOKOO
Бруто тежина : 25 g
Боја : Сребро Производ Слика

Главните својства

боја:
00-SA, 1-SA, 2-ЗА СТАБИЛИЗАЦИЈА И АСОЦИЈАЦИЈА, 3-SA, 4-SA
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KNOKOO Пинцети
Бренд Име:
KNOKOO

Избор на купувачот