10M 100Led Светла Елка Снег Ѕвезда Led Светилки String Самовила Светлина Божиќ Свадба Партија Градина Гарланд Божиќ Декорации
Ново

10M 100Led Светла Елка Снег Ѕвезда Led Светилки String Самовила Светлина Божиќ Свадба Партија Градина Гарланд Божиќ Декорации

DEN 388.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Опис на производот
10 M 100 LED Pentagram String Самовила Светлина Божиќ Божиќ Свадба Партија 5 пет star Холидеј Партија светлина
Опис На Производот :
Мини и уметнички изглед, тоа е лесно да се носат.
Со светли led светло, изгледа многу убаво во ноќта
Ниска потрошувачка на енергија, да се биде безбеден и сигурен.
Едно-копче-операција дизајн, тоа е полесно да се користи
Океаните на малку цвет трепкане, блиц и промена магично
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, Новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн.
Спецификација На Производот :
Точка Име : 10 M 100 Led диоди LED string светлина
Вкупна Должина : 10 M
Количината на led светилки : 100
Животниот век : 10000 часа
Влезен Напон : AC 110/220 V, 50/60 Hz
Жица Боја : транспарентна
Пакет : хартија кутија
Производ Структура : led светилки, жици,привезоци, контролер и приклучокот.
Осветлување На Владата : Blink
Забелешки :
ЕУ,или НИ приклучок е за вашиот избор.
Ако сакате која било друга боја од слики, ве молиме контактирајте со нас прво.
Ако имате било какви прашања за плаќање, испорака или други, ве молам дозволете ми да знам.
Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да биде песна here : www.17track.net/en Препорачуваме :
Фото Галерија
Не мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail. Ако е можно, ве молиме да користите шопинг кошничка во мојата продавница и купи на повеќе од $10, па можеме да испратите добар превозот начин. Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет. 3, Сите предмети бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, генерално 25-40 дена да пристигнат. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат. 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
Ние ќе брод парцела побрзо откако добивање на плаќање.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.
Кина Пост (види подолу лист)
Купувачите добиваат посакуваме среќен шопинг

Главните својства

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена, Бела, Топло Бела, Ладно Бела, Розова, Виолетова
Тип На Објект:
Монистра
Извор На Енергија:
DC
Водоотпорен:
Yes
Напон:
220V
Бренд Име:
SerRickDon
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Обликот:
Ѕвезда
Број На Модел На:
10m

Избор на купувачот