16inch Животинско Број Фолија Балони Деца Партија Декорација Среќен Роденден, Свадба Декорација Ballon Подарок Бесплатен Превозот
Ново

16inch Животинско Број Фолија Балони Деца Партија Декорација Среќен Роденден, Свадба Декорација Ballon Подарок Бесплатен Превозот

DEN 3068.00
DEN 3835.20

Во форма достапна за нарачката

16inch Животинско Број Фолија Балони Деца Партија Декорација Среќен Роденден, Свадба Декорација Ballon Подарок Бесплатен Превозот
Материјал : Гравури
Количина : Само 1pcs
Големина на : речиси 16inch,differnt писмо малку differnt големина,Години : 35-40cm (1inch=2.54 см)
Забелешка
Овој балон автоматски се запечатени, гас автоматски ќе започне печат, овој балон е релативно мала, само пополнување на воздухот, водород или хелиум пополнување не е летаат
Писма балон обично се ставени на ѕидот
Идеален декорација за свадба, партии, birthday (роденден), трговски центри,промоции
Одличен подарок за деца
Да те направи свадба/ партија полна со слатка и romant
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Испорака :
1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 24-48 часа откако вашата уплата е завршен.
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 работни дена за DHL,UPS-от. 10-25 работни денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
4.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Избор на купувачот