2017 нови пристигнување 250pc/шише за еднократна употреба Стоматолошки 3-начин шприц Совети Стоматолошки Материјали пластични млазницата совет висок квалитет
Ново

2017 нови пристигнување 250pc/шише за еднократна употреба Стоматолошки 3-начин шприц Совети Стоматолошки Материјали пластични

DEN 866.00
DEN 912.00

Во форма достапна за нарачката


РАСПОЛОЖЛИВИОТ ВОЗДУХ-ВОДА "а" ШПРИЦ СОВЕТИ
"а" за ЕДНОКРАТНА употреба ВОЗДУХ-ВОДА ШПРИЦ СОВЕТИ
* Директно меѓусебно со повеќето
Американски стил метал воздух/вода шприц совети
* Нема остри рабови за пациентот удобност
* Уникатен quad воздух core дизајн за да се обезбеди сув воздух

Главните својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
како-00105
Големина:
Small
Состојка:
Високо Квалитетни пластични
НЕТО-WT.:
300g

Избор на купувачот