Szjinao Класичен Конвексни Овална Австриската Аквамарин Прстен Цвет Гроздобер Сакаат Жените Годишнината Подарок 925 Фунта Сребрен Накит
Ново

Szjinao Класичен Конвексни Овална Австриската Аквамарин Прстен Цвет Гроздобер Сакаат Жените Годишнината Подарок 925 Фунта Сребрен

DEN 1022.00
DEN 1439.52

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Свечено Ветување * Нашите продажба на чисто сребро производи со иста како вистински содржината на ознаката над страница . Ако се најде купување на не-обврска за квалитет на среброто содржината на производи ,само да издава релевантни национални инспекција извештајот, можете да жалба нашата продавница,и се применуваат за 10 пати надомест на штета. Ако сакате да се идентификуваат сребро содржини, бидете сигурни да се најде на орган на националните професионални институции, не се слободни да се најде не-стручни институции или поединци да се погоди.
Класичен Конвексни Овална Сина Австриската Кристали Прстен Цвет Гроздобер Сакаат Жените Годишнината Подарок 925 Sterling Silver Мода Накит Спецификација : -Производство на Компанијата : Jin Ao -Земја на Производство : Шенжен -Име : Ринг-Точка БР : JH93 -Стил : Гроздобер
-Бренд : Рачно Изработени
-Метал : 925 Sterling Silver -Камен Јасност И Боја : VVS,Сина
-Главниот Камен : Аквамарин
-Главниот Камен Големина : 10x14 мм -Прстен Големина : 18x14mm -Позлата : Антички Сребрен -Вкупна тежина : околу 6.8 g
-Димензија : како што се големината на табелата
-Количина : 1 Парче
-Состојба : Висок квалитет / Brand New > Вистински објект е поубаво
Пакетот вклучува : 1*1pair Со прекрасен подарок кутија
(Безбедност на пакет превозот) Забелешка : ( Откако ќе го примените вашиот платни налози, брза испорака во рок од 48 часа ) за Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор.
① Сребро Poshing Платно (Цена на $ 0.9/компјутери ) ② Исклучителен Подарок Кутија (Цена на $ 0.56/компјутери )
Ве молиме Имајте во предвид : Кутија Случаен Испратените,Сликата е Само За Референца
Зошто Купи "Обама Златен Накит Co., LTD" 1 сме признати глобален бренд и накит лидер со над 100,0000 задоволни клиенти низ целиот свет. 2 Нашиот накит е направен со најголема прецизност и силните контрола на квалитетот.други "брендови"или"продавачи"просто купување и препродава нивните препродавачи дури и да си одат како копирање на нашиот стил и презентација. 3 Што нудат најдобра вредност за вашите пари. нашите цени се фер и често пати најниска во индустријата. 4 Ние имаме неограничени понуда на високо квалитетни парчиња додаваат на нашата продавница секојдневно. 5 Вашите нарачки се испраќаат во рок од 48 часа, од понеделник преку петок. 6 Сите Производи Бесплатен Превозот. Ние Поддршка Капка-Превозот. 7. Ние сме вистинити и веродостојни накит одлуки фабрика. 8 Запомнете, ако тоа не е Обама Златен Накит Co.,LTD, тоа не е вреден за купување!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Гем Боја:
Сина
Бренд Име:
szjinao
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Аквамарин
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
NGTC
Повод:
Свадба
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
JH132
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Сертификат Број:
101712012006
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
На тип на производ:
Фунта Сребрен Накит Прстени
Гем:
кристал камен
Гем Боја:
Сина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
резба:
деликатна Clamor
Метал:
Сребро.
Стил:
Гроздобер
Процесот:
perlede култура
колокација:
Декорација
Метал Печат:
925

Избор на купувачот