500pcs 15mm Природно Дрво Плоштад Копчиња велика БРИТАНИЈА Знамиња Насликани Embellishments Scrapbooking Cardmaking Шиење 2 Дупки КОПЧЕТО
Ново

500pcs 15mm Природно Дрво Плоштад Копчиња велика БРИТАНИЈА Знамиња Насликани Embellishments Scrapbooking Cardmaking Шиење 2 Дупки

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


500 компјутери Плоштадот ПРИРОДНО Дрво велика БРИТАНИЈА Знаме Копчиња
Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Прибл за 15mm;Дебелина : 3.0-4.0 mm Дизајн : Квадратен Облик Со 2 Дупки Дупка Големина : Приближно околу 1,5 м Боја : Природна
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Сликарство
Бренд Име:
Yiasangly
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
S4712
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој
Тип:
копчиња за шиење
боја:
Природни Со велика БРИТАНИЈА Знаме Печатени
Копчето Материјал:
100%Дрво
Големина:
15mm
КОЛИЧИНА:
500pcs

Избор на купувачот