Facecozy Мажите Есен Windproof Отворено Панталона Машки Пешачење Спортски Панталоните Со Мулти-Џебови Плус Големина
Ново

Facecozy Мажите Есен Windproof Отворено Панталона Машки Пешачење Спортски Панталоните Со Мулти-Џебови Плус Големина

DEN 1317.00
DEN 2352.00

Во форма достапна за нарачката


Испорака
1.Ние ќе брод предмети навремено по плаќање на проверка.
2.Ние само брод да се потврди цел адреси. цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
3.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е даден од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на празниците сезона.
4.За да се осигура дека ќе го добиете предмети со ниско ниво на царинење на плаќање, ние ќе ги прогласи предмети со помала вредност, но ако имате други идеи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за промена . ние ќе го носи данок и такса во нашата земја, Во вашата земја било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. ве молиме, имајте на ум.
Се врати и враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што може.
1.Ако производи sended со грешка или клиент добие производ со оштетување, итн. Тоа е припаѓаат на продавачот одговорност, продавачот ги сноси се вратат трошоците за превозот. Ве молиме не го отвори спорот. Само нас контакт во прв момент, ќе ја производот или враќање на сите на вашите пари.
2. Ако други причини за не-сакал-стил или не-fit-големина причина. ние, исто така, се согласувате да се врати на предмети, Но купувачот треба да ги сноси сите враќање такса. Ви благодариме за вашето разбирање.
3.Сите вратени предмети мора да бидат во оригинал и треба да ни обезбеди со превозот на следење на број,специфична причина за враќање.
Повратни информации
1. Ако задоволни со нашите производи, ве молиме оставете 5 ѕвезди Позитивни Повратни информации или производи на коментарите, ние многу ќе го ценат . ако го оставите "купувачот се покаже" слика повратни информации, ние ќе ви ги даде $2 попуст за вашата следна цел. (ни покаже на екранот на повратни информации, ќе победи тоа)
2. Ако имате било какви проблеми, ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, пред да замине на Негативни/Неутрален повратни информации,и ние ќе се потрудиме да го реши проблемот до сте ги задоволи.Ви благодариме.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Главните својства

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38
Бренд Име:
Facecozy
Материјал:
Памук
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Технологија:
WindStopper
Број На Модел На:
K01W0J78
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Сезоната:
есен зима пролет
Повод:
Пешачење Лов Кампување Качување Пешачење Риболов
Големина:
Азија големина
Известување:
ние само го продаде thsi панталона ,појас не е вклучена
боја:
Сива ,црна,светло Tu жолта,трева војска зелена,Tu војска зелена

Избор на купувачот