FANTU Висока Густина 5.0 mm Риболов Волфрам Монистра 18g/cc волфрам Лов Slingshot Топки висока чистота волфрам топката Намамат Тежина
Ново

FANTU Висока Густина 5.0 mm Риболов Волфрам Монистра 18g/cc волфрам Лов Slingshot Топки висока чистота волфрам топката Намамат

DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


FANTU Висока Густина 5.0 mm Риболов Волфрам Монистра 18g/cc волфрам Лов Slingshot Топки висока чистота волфрам топката Намамат Тежина
Производство Вовед
висока густина : 18g/cc
висока чистота : 97%волфрам, Nickel2.5%, Fe1.5% .
апликација за лов ,вентили,лежишта,дупчење,брусење,хемиска индустрија
на волфрам топката е секогаш извезуваат во UAS,Eurpean и Русија.
Производ Слики
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Боја може да се разликува малку со производот кој што конечно ќе го добиете,поради осветлување & флеш користи во преземањето на фотографија.Боја разлики, исто така може да бидат предизвикани поради следи квалитети или несоодветно прилагодување на вашиот монитор.
Производ фотографии не покажуваат actuasize,ве молиме погледнете го опис на производот за големината детали.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.Пакување големина може да бидат различни од пакетот што ги примате,како меѓународни превозници полнење нас обично со маса што не јачина на звук.
МОЖЕМЕ ДА ви ПОНУДИМЕ ПОВЕЌЕ COMPETETIVE ЦЕНА ЗА WHOLESALLERS не , не, не
Двоумете се да контактирате со нас преку Трговија со датотеки, или ја напушти нас текстуална порака.
Плаќање и Испорака
1) да ја прифатиме Alipay(ЗАЧУВАМ), Paypal.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција во близина,или ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ако вашиот превозот адреса е погрешно, ве молиме контактирајте со нас.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, ние зависи од клиентите satisfication да се успее. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Кога ќе добиете вашите производи,ве молиме проверете дали количина е во право,и квалитетот е прифатена.Ако најдете некоја грешка или квалитет на дефекти,ве молиме да не остави нас "1" ѕвезда"2 ѕвезда"."3 ѕвезда" повратни информации без да контактирате со нас и да ја добиете вашата проблеми решени.
Ако сте задоволни со цел и искуства купување со нас,ве молиме љубезно ни остави "5 ѕвезда" позитивни feedbac к .Ви благодариме!

Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река
Број На Модел На:
волфрам топката намамат тежина
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
FANTU
Материјал:
волфрам 97%-Ni2.5-1.5 Fe
Големина:
5.0 mm
густина:
18g/cc
клучни зборови:
волфрам монистра
Пакување количина:
100pcs за еден многу

Избор на купувачот