Новиот шарм на жените е кристално монистра Anklets Жените сакаат три-ниво љубов Anklet жената подарок
Ново

Новиот шарм на жените е кристално монистра Anklets Жените сакаат три-ниво љубов Anklet жената подарок

DEN 161.00
DEN 247.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Должина:
22CM
Бренд Име:
ЗЛОТО LAMOUR
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N/A
Пол:
Жените

Избор на купувачот