Црна Пред Лево Господар Моќ Прозорецот за Префрлање 93570-2D000 93570-2D100 За Hyundai Elantra 2001 2002 2003 2004 2005 2006
Ново

Црна Пред Лево Господар Моќ Прозорецот за Префрлање 93570-2D000 93570-2D100 За Hyundai Elantra 2001 2002 2003 2004 2005 2006

DEN 961.44

Во форма достапна за нарачката


Црна Пред Лево Господар Моќ Прозорецот за Префрлање 93570-2 D000 93570-2 D100 За Hyundai Elantra 2001 2002 2003 2004 2005 2006
Спецификации
1 Според фабричките спецификации.
2 Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3 Лесна инсталација.
4 Стабилни перформанси, висока сигурност ,100% фабрика тестирани.
5 Професионални Perfomance Авто делови снабдувач
Другиот Дел Број
93570-2 D000 93570-2 D100 93570-2 D200 93570-2 D400 93570-2 D500 93570-2 D600 93570-2 D700 93570-2 D900 93570-2 D910 93570-2 D940 93570-2 D950 93570-2 D960 93570-2 D970 Апликација
Година Направи Модел Трим Мотор 2006 година За Hyundai Elantra GLS Hatchback 5 врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Elantra GLS Седан Со 4 Врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Elantra GT Hatchback 5 врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 година За Hyundai Elantra Ограничен Седан Со 4 Врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Hyundai Elantra GLS Hatchback 5 врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Hyundai Elantra GLS Седан 4-Вратата 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Hyundai Elantra GT Hatchback 5 врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година За Hyundai Elantra GT Седан Со 4 Врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година За Hyundai Elantra GLS Седан Со 4 Врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година За Hyundai Elantra GT Hatchback 5 врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година За Hyundai Elantra GT Седан 4-Вратата 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Hyundai Elantra GLS Седан Со 4 Врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Hyundai Elantra GT Hatchback 5 врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година За Hyundai Elantra GT Седан Со 4 Врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Hyundai Elantra GLS Седан Со 4 Врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година За Hyundai Elantra GT Hatchback 5-Вратата 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Hyundai Elantra GLS Седан Со 4 Врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година За Hyundai Elantra GT Hatchback 5 врати 2.0 L 1975 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
Внимание Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики ,ви благодариме!
Традиционалните потрошувачка обрасци -
Нашите потрошувачка предност

Главните својства

Година:
93570-2D100,93570-2D200,93570-2D900,93570-2D910,93570-2D940
Објектот Должина:
18cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Име На Модел:
93570-2D000 93570-2D400,93570-2D500,93570-2D500,93570-2D600,93570-2D70
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
4cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
5cm
Бренд Име:
Malcayang
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Електрични Господар Моќ Прозорецот Се Префрлите
Состојба:
100% Нови Никогаш Не Се Користат Во
Други број:
93570-2D400,93570-2D500,93570-2D500,93570-2D600,93570-2D700
Други Number1:
93570-2D100,93570-2D200,93570-2D900,93570-2D910,93570-2D940
Други Number2:
93570-2D950,93570-2D960,93570-2D970

Избор на купувачот