1pc 1.5 м Кабелот за Напојување Кабел ЕУ 2-Prong Лаптоп AC Приклучок Адаптер Доведе 2 Pin Слива Цвет Опашка
Ново

1pc 1.5 м Кабелот за Напојување Кабел ЕУ 2-Prong Лаптоп AC Приклучок Адаптер Доведе 2 Pin Слива Цвет Опашка

DEN 297.60

Во форма достапна за нарачката


Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Јадрото линија бакар кабел, над-струја способност е одличен.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.Ние ќе процесот секоја parcelss.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
За аудио, полнач, дигитални производи, фотографска опрема и други high-end производи за употреба.
Приклучокот никел позлатен пол подебели парчиња инсерти, со позиционирање дупка, користете повеќе безбеден.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.5 м
Конектор 1 : 2 Слот Женски
Конектор 2 : 2-Prong Машки
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Жица stout, но мекост е многу добар.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Пакет содржи : 1 x P ower Кабелот
Опис :
Приклучок Тип : ЕУ Стандард
Должина : 1.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Време на испорака само за референца.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
2pin внесува madeof високо еластична phosphor бронза инсерти, дури и ако повеќе приклучок може да се задржи флексибилност, близок контакт.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.

Главните својства

Примена:
Домашен Уред
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1.5 м кабелот за напојување
Бренд Име:
HJUN
Тип:
AC Кабелот за Напојување
Машки Крајот Тип:
CEI
Женски Крајот Тип:
IEC
Приклучете:
ЕУ Приклучок

Избор на купувачот