Kelimi 4x T10 W5W LED Светло Жица Подигнат носителот Конектор t10 led Продолжување Приклучок Адаптер Приклучок автомобил стил
Ново

Kelimi 4x T10 W5W LED Светло Жица Подигнат носителот Конектор t10 led Продолжување Приклучок Адаптер Приклучок автомобил стил

DEN 228.00
DEN 240.00

Во форма достапна за нарачката

T10 W5 W 168 194 LED светилки конверзија адаптер носителот sockets конвертирате retainer клипови приклучок
Опис :
Автомобил LED T10 W5 W Штекер Држачот за Сијалица Продолжување Plug-во Светлина Connecter жица
T10 штекер T10 T15 сијалицата во држачот W5 W 194 светлина светилка кабел adaptors носителот
Детали за T10 Сијалицата во Држачот Водоотпорен Автомобил Светла Светлина Со О-Прстен W5 W 194 Тешко Пластика
led T15 5050 сијалица штекер T10 носителот T10 W5 W сијалица адаптери приклучок за Кабелот
Спецификација :
Име на модел : T10 led socket
Напон : 12 V
Посебни Карактеристики : Висока температура
Должина околу 15cm
Материјал Тип : тешко пластика
приклучок : T10 W5 W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464
555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 итн
Пакетот Вклучува :
• 4 Парчиња Авто T10 W5 W LED Сијалица Оптоварување Штекер Носителот Конектор Адаптер 2897
Нема LED Сијалица
Answer : ___________________________ Note :
Овој објект е само серија на производи, Различни количества на боја може да биде различен.
Ние нема да се вратат, бидејќи на објектот боја различни.
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2012 година. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот
1). Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 7 работни дена. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

боја:
сива
Производителот Дел Број:
T10 W5W LED Сијалица Носителот Socket
Објектот Висина:
1
Другиот Дел Број:
T10 168 LED Конектор Приклучок
Погоден За Ламбата:
страна пак сигнали
Објектот Ширина:
1
Бренд Име:
LI KE MI
Објектот Тежина:
0.01
Специјални Функции:
високи-температура
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
ABS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
чашката:
T10 W5W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447
боја:
сива
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Тип На Објект:
LED/SMD Конектор/Plug/Adapter/Socket
MOQ:
4pcs/многу

Избор на купувачот